Kocioł na paliwo stałe Ogniwo CLASSIC DS 24 24 kW
Wkrótce w sprzedaży 6 999 zł Źródło energii: paliwo stale; Montaż: stojący; Rodzaj: jednofunkcyjny; Powierzchnia grzewcza (m²): 192; Moc netto (kW): 24; Komora spalania: otwarta; Wielkość paleniska: Rozmiar (mm): 300x400; Wymiary (mm): 1215x520x610; Waga (kg): 320; |
Ogniwo CLASSIC DS 24 24 kW
Zasilanie:paliwo stale
Montaż:stojący, jednofunkcyjny
Moc kotła:24 kW, powierzchnia ~ 192 m²
Komora spalania:otwarte, komin 180 mm
Miarkownik ciągu należy zamawiać osobno.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne CLASSIC DS 24
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ogniwo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ogniwo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ogniwo CLASSIC DS 24
Ceny na Ogniwo CLASSIC DS 24 |
---|---|---|---|---|
Ogniwo CLASSIC DS 10 10 kW | od 5 433 zł | 2 oferty | ||
Ogniwo CLASSIC DS 13 13 kW | od 5 733 zł | 2 oferty | ||
Ogniwo CLASSIC DS 18 18 kW | od 6 163 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →