Przecinarka benzynowa Norton Clipper CP514-350i
Zdjęcia 6 |
Norton Clipper CP514-350i 300 mm350 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Norton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Norton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Norton Clipper CP514-350i
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ręczna przecinarka spalinowa Norton Clipper CP 514-350 iLUBE (350 mm), głę | 6 317 zł |
Norton Clipper Cp514 Ilube Piła Pilarka Przecinarka Ręczna Spalinowa Budow | 6 719 zł |
NORTON CLIPPER CP514 iLube PIŁA PILARKA PRZECINARKA RĘCZNA SPALINOWA BUDOW | 6 719 zł |
Modyfikacje Norton Clipper CP514-350i
Ceny na Norton Clipper CP514-350i |
---|---|---|---|---|
Norton Clipper CP512-300i | od 6 074 zł | 3 oferty | ||
Norton Clipper CP514-350i | od 6 317 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →