Opona letnia Nokian Wetproof SUV 215/70 R16 100H
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Wetproof SUV 215/70 R16 100H 215/70 R16 100 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Wetproof SUV 215/70 R16 100H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Wetproof SUV ( 215/70 R16 100H Aramid Sidewalls ) T431030 | 622 zł |
Nokian Wetproof SUV ( 215/70 R16 100H Aramid Sidewalls ) | 631 zł |
Nokian Wetproof SUV (215/70 R16 100H) T431030 | 621 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nokian Wetproof SUV 215/70 R16 100H
Ceny na Nokian Wetproof SUV 215/70 R16 100H |
---|---|---|---|---|
Nokian Wetproof SUV 215/70 R16 100H | od 621 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →