Opona letnia Nokian cLine Van 215/65 R16C 109T
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian cLine Van 215/65 R16C 109T TOP-5dobra przyczepność |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian cLine Van 215/65 R16C 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian cLine Van (215/65 R16 109/107T) T429242 | 645 zł |
Nokian cLine Van ( 215/65 R16C 109/107T 8PR Aramid Sidewalls ) T429242 | 646 zł |
Nokian cLine Van ( 215/65 R16C 109/107T 8PR Aramid Sidewalls ) | 661 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →