Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 965 biały (NICR 965)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Nivona CafeRomatica 965 biały |
|
Dwukolorowe oświetlenie kubka. 8 kolorów podświetlenia zbiornika na wodę. Tryb ekologiczny. Flying Picture – przesyłanie zdjęć ze smartfona na wyświetlacz ekspresu do kawy.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nivona CafeRomatica 965 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nivona Caferomat do kawy 965 300900965 | 5 690 zł |
Nivona Ekspres ciśnieniowy NIVONA 965 HKNIVECNICR9650 | 5 439 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica 965 biały AGDM-EKS-NIV-148 | 5 190 zł |
Nivona Ekspres ciśnieniowy NIVONA 965 118933 | 5 439 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona NICR 965 | 4 978 zł |
NIVONA Ekspres do kawy NICR 965 | 5 549 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →