Ciśnieniomierz Nissei WS-C2
Nissei WS-C2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nissei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nissei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nissei WS-C2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciśnieniomierz nadgarstkowy automat Nissei WS-C2 | 140 zł |
Nissei Ws-C2 Ciśnieniomierz Aut/Nadgarstkowy | 157 zł |
Ciśnieniomierz cyfrowy nadgarstkowy Nissei WS-C2 - serwis gwarancyjny w Po | 149 zł |
NISSEI WS-C2 Ciśnieniomierz aut/nadgarstkowy | 164 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →