Ciśnieniomierz Nissei WS-1011
Zdjęcia 3 |
Nissei WS-1011 |
|
Model można zaliczyć do zaawansowanych ciśnieniomierzy domowych. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na w pełni automatyczny tryb pomiaru, a także wygodny dotykowy panel sterowania. Aby zmierzyć ciśnienie krwi lub tętno, użytkownik musi założyć urządzenie na nadgarstek i rozpocząć. Rozmiar mankietu można regulować w zakresie 13 - 23 cm, dodatkowo zaimplementowano specjalny wskaźnik zakłóceń podczas pracy, które mogą mieć wpływ na wyniki. Wbudowana pamięć składa się z dwóch bloków po 60 komórek każdy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nissei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nissei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nissei WS-1011
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstek Nissei | 144 zł |
Japoński ciśnieniomierz nadgarstkowy, Nissei, Wsk-1011 | 142 zł |
Ciśnieniomierz nadgarstkowy NISSEI WSK-1011,rabat na expressbuy.pl. 5 lat | 130 zł |
NISSEI WSK-1011 Ciśnieniomierz aut/nadgarstkowy | 164 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ciśnieniomierza Nissei WS-1011:
- Sterowanie dotykowe
- Kontrola prawidłowego zamocowania mankietu
- Wskaźnik zaufania
- Waga urządzenia: 116 g
PolecamyPorównaj w tabeli →