Grill kontaktowy Ninja Foodi Health Grill & Air Fryer stal nierdzewna (AG301EU)
Wideo 7Zdjęcia 10 |
Ninja Foodi Health Grill & Air Fryer |
|
Wprowadzony latem 2021 r. Ninja to elektryczny grill z funkcją frytkownicy. Można to przypisać zaawansowanym rozwiązaniom z najwyższej półki cenowej. Potwierdzeniem tego stanu jest wygodne sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem do wyboru temperatury (do 265 ° C) i czasu gotowania (z automatycznym wyłączaniem po uruchomieniu timera). Model wyróżnia się również rozbudowanym zestawem dostawczym: oprócz ryflowanej płyty grillowej (pomieści do 4 steków na raz), znajduje się frytkownica i patelnia do smażenia lub pieczenia.
Wszystkie te urządzenia są łatwe do usunięcia i można je czyścić z brudu w zmywarce. Grill i frytkownica Ninja Foodi Health jest nie tylko wyposażona w grzałkę o mocy 1750 W, ale ma również wentylator, który zapewnia konwekcję, czyli nawiew gorącego powietrza (jak w piekarnikach). Do dyspozycji użytkowników jest 5 programów automatycznych, w tym grill z czterema ustawieniami intensywności, Air Fry (smażenie powietrzem, które pozwala zmniejszyć ilość oleju podczas gotowania), smażenie, pieczenie i suszenie (warzyw i owoców). Przed podjęciem decyzji o zakupie warto zastanowić się nad niemałą wagą urządzenia (ponad 8 kg).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ninja Foodi Health Grill & Air Fryer stal nierdzewna
Wszystkie ceny 12 →Ninja Foodi Frytkownica Beztłuszczowa Czarny/Srebrny 45 x 356 x 235 cm AG3 | 914 zł |
NINJA Frytownica beztłuszczowa NINJA AG301EU Czarno-srebrny | 979 zł |
Ninja Grill Elektryczny Ag301eu | 928 zł |
Frytkownica beztłuszczowa NINJA AG301EU Air Fryer | 979 zł |
Frytkownica beztłuszczowa NINJA AG301EU Air Fryer | 979 zł |