Hulajnoga elektryczna Ninebot KickScooter F30D
Zdjęcia 9 |
Ninebot KickScooter F30D |
|
Uniwersalna komunikacja miejska na spacery w rytmie życia metropolii, wycieczki w sprawach osobistych i zawodowych. Model ma autonomiczny zasięg do 30 km, który zapewnia akumulator o pojemności 7,65 Ah. Procedura pełnego naładowania baterii trwa około 5 godzin, po czym można ponownie ruszyć w drogę. Na płaskim terenie Ninebot KickScooter F30D pozwala rozpędzić się do 20 km/h. Waga jeźdźca nie może przekraczać 120 kg.
Skuter jeździ pod górę po stokach o nachyleniu do 15°. W sumie model zapewnia 4 tryby jazdy z różnymi ustawieniami maksymalnej prędkości ruchu. Hulajnoga jest wyposażona w elektroniczny hamulec E-ABS na przednim kole (odpowiedź 0,1 sekundy) i tylny hamulec tarczowy do skutecznego hamowania w ruchu. W modelu zastosowano również regeneracyjny układ hamulcowy, który zwraca część energii do akumulatora, zwiększając w ten sposób autonomiczny przebieg.
Ekran na desce rozdzielczej hulajnogi elektrycznej służy do wyświetlania głównych parametrów (prędkość, poziom naładowania baterii, wybrany tryb jazdy). Istnieje możliwość bezprzewodowego sparowania hulajnogi ze smartfonem za pośrednictwem sieci Bluetooth. Jeszcze kilka trików w rękawie modelu to składana konstrukcja, niewielka waga urządzenia (15,1 kg), ochrona przed kurzem i wilgocią obudowy zgodna ze standardem IPX5.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ninebot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ninebot.
Kup Ninebot KickScooter F30D
Ninebot By Segway Unisex-Dorosły Ninebot kickscooter f30d Segway Szary 121 | 1 394 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY KickScooter F30D Szary | 1 900 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY KickScooter F30D Szary | 1 900 zł |