Hulajnoga elektryczna Ninebot KickScooter F2E
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Ninebot KickScooter F2E |
|
Inteligentny system zarządzania baterią (BMS). Wbudowane kierunkowskazy. Opony bezdętkowe z warstwą galaretki (bezobsługowe). Przednie, tylne i boczne odblaski E-MARK. Mocowania do tablicy rejestracyjnej.
Model F2D ma maksymalną prędkość 20 km/h.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ninebot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ninebot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ninebot KickScooter F2E
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot F2 D czarny (AA.05.12.01.0002) | 2 199 zł |
Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot KickScooter F2 D AA.05.12.01.0002 | 2 299 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter F2 D Czarny | 2 300 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot KickScooter F2 D Czarny AA.05.12.02.0 | 2 300 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →