Електросамокат Ninebot eKickScooter C2 Pro (AA.10.04.02.0013)
Відео 1Фото 17 |
Ninebot eKickScooter C2 Pro |
|
Самокат для дітей віком від 6 до 14 років. Різнокольорове підсвічування деки (256 кольорів). 7-дюймові порожнисті шини. Ручки керма із термопластичної гуми (TPR). Кермо регулюється по висоті у трьох положеннях: 88.5, 96 та 103.5 см. Bluetooth динамік.
Максимальну швидкість електросамокату можна встановити батьками через мобільний додаток Segway-Ninebot.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ninebot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ninebot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ninebot eKickScooter C2 Pro
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga elektryczna dziecięca Ninebot C2 Pro powered by Segway AA1004020 | 1 321 zł |
Segway Ninebot Kickscooter C2 PRO E (16 km/h) | 1 395 zł |
Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot C2 Pro AA.10.04.02.0013 | 1 599 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot Kickscooter C2 Pro Czarno-niebieski | 1 200 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot Kickscooter C2 Pro Czarno-niebieski | 1 200 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →