Hulajnoga elektryczna Ninebot eKickScooter C2 Pro (AA.10.04.02.0013)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Ninebot eKickScooter C2 Pro |
|
Hulajnoga dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Wielokolorowe oświetlenie pokładu (256 kolorów). 7-calowe puste opony. Kierownica z gumy termoplastycznej (TPR). Kierownica ma regulowaną wysokość w trzech pozycjach: 88,5, 96 i 103,5 cm Głośnik Bluetooth.
Maksymalną prędkość hulajnogi elektrycznej rodzice mogą ustawić za pomocą aplikacji mobilnej Segway-Ninebot.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ninebot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ninebot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ninebot eKickScooter C2 Pro
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot C2 Pro AA.10.04.02.0013 | 1 599 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot Kickscooter C2 Pro Czarno-niebieski | 1 200 zł |
Hulajnoga elektryczna SEGWAY Ninebot Kickscooter C2 Pro Czarno-niebieski A | 1 200 zł |
Hulajnoga elektryczna Segway C2 Pro E | 1 235 zł |
Segway C2 Pro 150W 17km 7" Niebieski | 1 399 zł |
Segway C2 Pro 150W 17km 7" Niebieski | 1 399 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →