Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Lite (AKC052G)
Wideo 5Zdjęcia 24 |
Motus Scooty 10 Lite |
|
Hulajnoga elektryczna marki Motus reprezentuje średni przedział cenowy i jest pozycjonowany jako lekki model konstrukcyjny. Dzięki dość zwartej ramie aluminiowej całkowita masa pojazdu wynosi 12,5 kg, a dopuszczalna waga rowerzysty to 120 kg. W sprzedaży dostępne są różne warianty kolorystyczne, w tym biały, czarny czy zielony. Wygoda podczas transportu i przechowywania ma na celu zwiększenie możliwości składania konstrukcji, a proces montażu/demontażu zajmie minimum czasu - dosłownie kilka sekund.
Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Lite z napędem na przednie koła wyposażona jest w 350-watowy silnik, którego moc szczytową można zwiększyć do 700 watów. Silnik pozwala na osiąganie prędkości do 25 km/h (oferowane są trzy tryby od eco do sport) oraz jazdę pod górę z kątem wznoszenia 15 stopni. Za autonomiczność modelu odpowiada akumulator o pojemności 7,8 Ah. Po 4-godzinnym cyklu ładowania użytkownik może liczyć na pokonanie dystansu do 30 km. Inne cechy pojazdu osobistego obejmują tylny hamulec tarczowy, 10-calowe nadmuchiwane koła, czytelny wyświetlacz i wysokiej jakości system oświetlenia (w tym reflektor, światło stop + boczne odblaski). Ale nie ma amortyzacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motus.
Kup Motus Scooty 10 Lite
Wszystkie ceny 31 →Motus Scooty 10" LITE 2022 Hulajnoga Elektryczna Zasięg 30 km 36V 78Ah 280 | 1 799 zł |
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite Turkusowy | 1 800 zł |
Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Lite 2022 | 2 147 zł |
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite GEN 5 Szary | 2 199 zł |
Łatwość i wygoda użytkowania
Model Lite to lekka wersja popularnej hulajnogi elektrycznej Scooty 10 firmy Motus, ważąca zaledwie 12,5 kg w porównaniu do 18 kg oryginalnego modelu. Pomimo zmniejszenia masy ładowność pozostaje na poziomie 120 kg, a zmniejszenie pojemności akumulatora do 7,8 Ah nadal zapewnia przyzwoity zasięg 30 km przy dwukrotnie większej prędkości ładowania wynoszącej 4 godziny.
Dzięki lekkiej i składanej konstrukcji Motus Scooty 10 Lite oferuje wysoki stopień przenośności i łatwości użytkowania, z możliwością szybkiego złożenia w zaledwie 3 sekundy i bezpiecznym systemem blokowania zapobiegającym przypadkowemu złożeniu.
Wydajność i bezpieczeństwo
Model ten jest wyposażony w mocny silnik o mocy 350 W, który może dostosować się zarówno do ciężkich użytkowników, jak i umiarkowanych podjazdów, oferując trzy ustawienia prędkości w celu dostosowania do różnych warunków pracy. Dla bezpieczeństwa na drodze przewidziano zaawansowany układ hamulcowy, a także zestaw urządzeń oświetleniowych i układ hamulcowy regeneracyjny, który zwiększa ładowanie akumulatora podczas jazdy po pochyłej powierzchni.
Brak amortyzacji rekompensują wysokiej jakości 10-calowe gumowe koła, które wygładzają drobne nierówności drogi, dzięki czemu Scooty 10 Lite jest optymalnym wyborem na codzienne wycieczki po mieście.