Aparat fotograficzny Nikon Z fc kit 28
Wideo 25Zdjęcia 12 |
Nikon Z fc kit 28
Nikon 1, Z (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 21 MPix
Ogniskowa:28 mm
Przysłona obiektywu:f/2.8
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:5568x3712 px
Zakres ISO:100-51200
Zdjęcia seryjne:11 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Dekodowanie i znakowanie serii NikonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Nikon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Z fc kit 28
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Nikon Z fc
Ceny na Nikon Z fc |
---|---|---|---|---|
Nikon Z fc kit 16-50 | od 5 353 zł | 9 oferty | ||
Nikon Z fc kit 28 | od 6 353 zł | 1 oferta | ||
Nikon Z fc body | od 4 194 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →