Lampa błyskowa Nikon Speedlight SB-R200
Nikon Speedlight SB-R200 |
|
Formalnie jest to lampa zwykła, ale można ją zakwalifikować jako lampę uniwersalną ze względu na możliwość mocowania do obiektywu. Liczba przewodnia to 10, moc można regulować ręcznie. Kolejną cechą jest zasilanie z własnego akumulatora; jego autonomia sięga 290 zdjęć na jednym ładowaniu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon Speedlight SB-R200
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NIKON FLASH Asservi SB-R200 FSA90601 | 966 zł |
Nikon Speedlight SB-R200 | 1 023 zł |
Nikon SB-R200 | 949 zł |
Nikon SB-R200 Speedlight - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 949 zł |
SU-800 SLAVE UNIT SB-R200 4794 | 1 546 zł |
Nikon SB-R 200 lampa błyskowa FSA90601 | 931 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →