Opona zimowa Nexen Winguard Sport 2 225/40 R18 92V
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Sport 2 225/40 R18 92V 225/40 R18 92 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Sport 2 225/40 R18 92V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard Sport 2 (225/40 R18 92V) 15442NXK | 474 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/40 R18 92V XL 4PR, RPB ) | 527 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/40 R18 92V XL 4PR, RPB ) 16902NX | 520 zł |
Nexen Winguard Sport 2 (225/40 R18 92V) 16902NX | 517 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/40 R18 92V XL 4PR, RPB ) | 449 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/40 R18 92V XL 4PR, RPB ) 15442NXK | 435 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Winguard Sport 2 225/40 R18 92V
Ceny na Nexen Winguard Sport 2 225/40 R18 92V |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Sport 2 225/40 R18 92V | od 435 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →