Opona zimowa Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R14 82T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R14 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R14 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard SnowG WH2 MS - 185/60R14 82T - opony zimowe 14581NXK | 263 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 (185/60 R14 82T) 14581NXK | 273 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/60 R14 82T 4PR ) 14581NXK | 274 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/60 R14 82T 4PR ) | 277 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →