Зимова шина Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R14 82T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R14 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Snow G WH2 185/60 R14 82T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Winguard SnowG WH2 MS - 185/60R14 82T - opony zimowe 14581NXK | 263 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 (185/60 R14 82T) 14581NXK | 273 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/60 R14 82T 4PR ) 14581NXK | 274 zł |
Nexen Winguard SnowG WH2 ( 185/60 R14 82T 4PR ) | 277 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →