Opona zimowa Nexen Winguard Snow G 3 215/65 R16 98H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Snow G 3 215/65 R16 98H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Snow G 3 215/65 R16 98H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard SnowG 3 (215/65 R16 98H) 16545NX | 394 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 215/65 R16 98H 4PR ) | 376 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 215/65 R16 98H 4PR ) 16545NX | 371 zł |
Opony zimowe 215/65R16 98H Winguard Snow`G3 WH21 Nexen | 366 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →