Opona całoroczna Nexen Roadian HTX RH5 275/55 R20 113T
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian HTX RH5 275/55 R20 113T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian HTX RH5 275/55 R20 113T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian HTX RH5 (275/55 R20 113T) 15278NXK | 771 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 275/55 R20 113T 4PR, RPB ) 15278NXK | 773 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 275/55 R20 113T 4PR, RPB ) | 782 zł |
Wideo recenzje
Polecamy