Opona całoroczna Nexen Roadian HTX RH5 235/70 R16 106T
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Roadian HTX RH5 235/70 R16 106T 235/70 R16 106 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Roadian HTX RH5 235/70 R16 106T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Roadian HTX RH5 (235/70 R16 106T) 11725NXK | 451 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 235/70 R16 106T 4PR ROWL ) | 492 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 235/70 R16 106T 4PR ROWL ) 11725NXK | 403 zł |
Opony letnie 235/70R16 106T Roadian HTX RH5 Nexen 2021 | 450 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Roadian HTX RH5 235/70 R16 106T
Ceny na Nexen Roadian HTX RH5 235/70 R16 106T |
---|---|---|---|---|
Nexen Roadian HTX RH5 235/70 R16 106T | od 403 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →