Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 215/60 R17 96H
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 215/60 R17 96H
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R17 96H 4PR ) 16738NX | 390 zł |
Nexen N blue HD Plus (215/60 R17 96H) 16738NX | 387 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 215/60 R17 96H 4PR ) | 395 zł |
Opona osobowa letnia NEXEN N blue HD Plus 215/60 R17 96H Darmowa dostawa w | 377 zł |
Opony letnie 215/60R17 96H N`blue HD Plus Nexen | 398 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 215/60 R17 96H
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 215/60 R17 96H | od 377 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →