Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 185/65 R15 88T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R15 88T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 185/65 R15 88T
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 185/65 R15 88T 4PR ) 15752NXKXX | 289 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/65 R15 88T) 15752NXK | 303 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 185/65 R15 88T 4PR ) | 254 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/65 R15 88T) 15752NXKXX | 301 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/65 R15 88T) 16636NX | 255 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 185/65 R15 88T
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R15 88H | od 193 zł | 20 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R15 88T | od 251 zł | 9 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 185/65 R15 92T | od 229 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →