Opona letnia Nexen N`Fera RU1 215/60 R16 99H
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen N`Fera RU1 215/60 R16 99H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen N`Fera RU1 215/60 R16 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N Fera RU1 (215/60 R16 99H) 15425NXK | 447 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 215/60 R16 99H RF 4PR ) | 440 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 215/60 R16 99H RF 4PR ) 15425NXK | 434 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →