Kabina prysznicowa New Trendy Avexa 121x109 prawa
Zdjęcia 72 |
New Trendy Avexa R 120x110 EXK-2501 81x69 lewa 81x69 prawa 81x79 lewa 81x79 prawa 81x89 lewa 81x99 lewa 81x109 lewa 81x119 lewa 81x119 prawa 91x69 lewa 91x69 prawa 91x79 lewa 91x79 prawa 91x89 lewa 91x99 lewa 91x99 prawa 91x109 lewa 91x109 prawa 91x119 lewa 91x119 prawa 101x69 lewa 101x69 prawa 101x79 lewa 101x89 lewa 101x89 prawa 101x99 prawa 111x69 lewa 111x79 lewa 111x109 lewa 111x109 prawa 111x119 lewa 111x119 prawa 121x79 prawa 121x89 lewa 121x99 lewa 121x99 prawa 121x109 prawa 121x119 lewa 121x119 prawa |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Możliwość montażu z paletą lub bez. Paletę dokupuje się osobno. W kabinie znajduje się rynna, która zapobiega kapaniu wody z drzwi kabiny na podłogę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Avexa 121x109 prawa
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Avexa 120x110 prostokątna przyści | 6 486 zł |
NEW TRENDY EXK-3128 KABINA AVEXA GOLD PROSTOKąTNA PRZYŚCIENNA P 120x110x20 | 7 154 zł |
Złota szczotkowana kabina prysznicowa przyścienna prawa 120x110 cm EXK-312 | 7 154 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Avexa 120x110 prostokątna przyści | 6 933 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Avexa 120x110 prostokątna przyści | 7 226 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje New Trendy Avexa
Ceny na New Trendy Avexa |
---|---|---|---|---|
New Trendy Avexa 81x69 lewa | od 5 629 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 81x69 prawa | od 5 629 zł | 20 oferty | ||
New Trendy Avexa 81x79 lewa | od 5 810 zł | 17 oferty | ||
New Trendy Avexa 81x79 prawa | od 5 752 zł | 13 oferty | ||
New Trendy Avexa 81x89 lewa | od 5 882 zł | 15 oferty | ||
New Trendy Avexa 81x99 lewa | od 6 085 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 81x109 lewa | od 6 162 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 81x119 lewa | od 6 292 zł | 20 oferty | ||
New Trendy Avexa 81x119 prawa | od 6 292 zł | 14 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x69 lewa | od 5 684 zł | 15 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x69 prawa | od 5 684 zł | 19 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x79 lewa | od 5 807 zł | 15 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x79 prawa | od 5 866 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x89 lewa | od 5 936 zł | 18 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x99 lewa | od 6 139 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x99 prawa | od 6 078 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x109 lewa | od 6 217 zł | 18 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x109 prawa | od 6 217 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x119 lewa | od 6 346 zł | 17 oferty | ||
New Trendy Avexa 91x119 prawa | od 6 346 zł | 14 oferty | ||
New Trendy Avexa 101x69 lewa | od 5 780 zł | 18 oferty | ||
New Trendy Avexa 101x69 prawa | od 5 780 zł | 17 oferty | ||
New Trendy Avexa 101x79 lewa | od 5 902 zł | 18 oferty | ||
New Trendy Avexa 101x89 lewa | od 6 033 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 101x89 prawa | od 6 094 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 101x99 prawa | od 6 236 zł | 14 oferty | ||
New Trendy Avexa 111x69 lewa | od 5 893 zł | 14 oferty | ||
New Trendy Avexa 111x79 lewa | od 6 017 zł | 13 oferty | ||
New Trendy Avexa 111x109 lewa | od 6 367 zł | 15 oferty | ||
New Trendy Avexa 111x109 prawa | od 6 431 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Avexa 111x119 lewa | od 6 497 zł | 18 oferty | ||
New Trendy Avexa 111x119 prawa | od 6 497 zł | 17 oferty | ||
New Trendy Avexa 121x79 prawa | od 6 011 zł | 13 oferty | ||
New Trendy Avexa 121x89 lewa | od 6 203 zł | 16 oferty | ||
New Trendy Avexa 121x99 lewa | od 6 282 zł | 15 oferty | ||
New Trendy Avexa 121x99 prawa | od 6 282 zł | 15 oferty | ||
New Trendy Avexa 121x109 prawa | od 6 421 zł | 15 oferty | ||
New Trendy Avexa 121x119 lewa | od 6 551 zł | 18 oferty | ||
New Trendy Avexa 121x119 prawa | od 6 551 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →