Karm dla psów Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small and Mini Breeds 1.5 kg (NPSC45667)
od 43 do 68 zł dodaj do listymoje listy |
Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small and Mini Breeds 1.5 kg
od 43 do 68 zł
Zamknij
Menu
Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small and Mini Breeds 1.5 kg 1.5 kg10 kg |
|
Pomaga zmniejszyć ryzyko powstawania brązowych plam od łez i śliny pod oczami wokół brody i na łapach.
Wielkość granulek to 6 - 8 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Natures Protection 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Natures Protection.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small and Mini Breeds 1.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nature’s Protection NATURES PROTECTION PIES 1,5kg SUPERIOR CARE WHITE DOG | 68 zł |
NATURES PROTECTION SUPERIOR CARE White Dogs Grain Free White Fish Adult SmBezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras małych i miniaturowych o białej okrywie włosowej.Przezn Fera.plZłóż skargę | 43 zł |
NATURES PROTECTION Superior Care Grain Free White Fish Adult Small BreedsNature’s Protection Superior Care White Dogs Grain Free White Fish KOMPLETNA KARMA BEZ ZBÓŻ DLA DOROSŁYCH PSÓW MAŁYCH I MINI RAS Od 10 miesiąca życia (masa c... EmpikZłóż skargę | 51 zł |
Seria Natures Protection Superior Care White DogsPorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba, ziemniaki, bataty, groch, tłuszcz, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, len, klasa: super premium
od 270 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba, ziemniaki, bataty, groch, tłuszcz, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 315 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: śledź 35%, ziemniaki, groszek, tłuszcz, pulpa buraczana, olej z łososia 1%, klasa: super premium
od 279 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: uszy królika 45%, uszy kaczki 45,8%, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów 35%, ziemniaki, groszek, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka 44,5%, serca królika 25%, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, buraki, olej, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: ryba 50,8%, uszy królika 38%, klasa: super premium
od 133 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryba biała 41%, ziemniaki, bataty, groszek, tłuszcz, mączka z kryla, klasa: super premium
od 156 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, dla psów o białej sierści, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba 42%, ziemniaki, bataty, groszek, tłuszcz drobiowy, mączka z kryla, klasa: super premium
od 458 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, len, klasa: super premium
od 355 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów 35%, ziemniaki, groszek, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów 35%, ryż 26%, jęczmień, białko ziemniaczane, tłuszcz drobiowy, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
Pomaga zmniejszyć ryzyko powstawania brązowych plam od łez i śliny pod oczami wokół brody i na łapach. Karma ma na celu utrzymanie niezbędnego przejrzystego składu płynu łzowego. Skrzydełko i olej z łososia atlantyckiego uzupełniają formułę w kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, niezbędne dla zdrowej skóry oraz grubej i lśniącej sierści.
Modyfikacje Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small and Mini Breeds
Ceny na Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small and Mini Breeds |
---|---|---|---|---|
Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small and Mini Breeds 1.5 kg | od 43 zł | 3 oferty | ||
Natures Protection White Dogs Grain Free Adult Small and Mini Breeds 10 kg | od 270 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, olej, zioła i owoce, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów 35%, ziemniaki, groszek, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: super premium
od 48 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, oleje, tłuszcze, owoce, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 2.25 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: śledź 35%, ziemniaki, groszek, tłuszcz, pulpa buraczana, olej z łososia 1%, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, mięso łososia, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso jagnięce, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium