Karm dla psów Natures Protection White Dogs Grain Free Junior All Breeds 10 kg (NPSC45672)
Natures Protection White Dogs Grain Free Junior All Breeds 10 kg 1.5 kg10 kg |
|
Pomaga zmniejszyć ryzyko powstawania brązowych plam od łez i śliny pod oczami wokół brody i na łapach.
Wielkość granulek to 6 - 8 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Natures Protection 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Natures Protection.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Natures Protection Superior Care White DogsPorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba, ziemniaki, bataty, groch, tłuszcz, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, len, klasa: super premium
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: uszy królika 45%, uszy kaczki 45,8%, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów 35%, ziemniaki, groszek, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka 44,5%, serca królika 25%, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, buraki, olej, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: ryba 50,8%, uszy królika 38%, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryba biała 41%, ziemniaki, bataty, groszek, tłuszcz, mączka z kryla, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów 35%, ryż 26%, jęczmień, białko ziemniaczane, tłuszcz drobiowy, klasa: super premium
od 458 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, len, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba 41%, ryż 26%, jęczmień, tłuszcz drobiowy, groszek, mączka rybna, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: biała ryba 42%, ryż 26%, jęczmień, tłuszcz drobiowy, groszek, mączka rybna, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: śledź 35%, ziemniaki, groszek, tłuszcz, pulpa buraczana, olej z łososia 1%, klasa: super premium
od 266 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba, ziemniaki, bataty, groch, tłuszcz, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba, ziemniaki, bataty, groch, tłuszcz, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
Modyfikacje Natures Protection White Dogs Grain Free Junior All Breeds
Ceny na Natures Protection White Dogs Grain Free Junior All Breeds |
---|---|---|---|---|
Natures Protection White Dogs Grain Free Junior All Breeds 1.5 kg | od 43 zł | 2 oferty | ||
Natures Protection White Dogs Grain Free Junior All Breeds 10 kg | od 458 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 342 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 349 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 352 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż z kurczaka, klasa: holistyczna
od 275 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, ziemniaki, klasa: super premium
od 376 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 350 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 330 zł
sucha karma, 17 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 300 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, niski indeks glikemiczny, v sostave: łosoś, śledź, sandacz, szczupak, sieja, flądra, groszek, warzywa, klasa: holistyczna