Karm dla psów Natures Protection White Dogs Grain Free Junior Small and Mini Breeds 10 kg (NPSC45830)
Natures Protection White Dogs Grain Free Junior Small and Mini Breeds 10 kg
od 244 do 258 zł
Zamknij
Menu
Natures Protection White Dogs Grain Free Junior Small and Mini Breeds 10 kg 1.5 kg10 kg |
|
Jedzenie może pomóc zmniejszyć ryzyko brązowych plam od łez pod oczami i śliny wokół brody.
Wielkość granulek to 6 - 8 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Natures Protection 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Natures Protection.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Natures Protection White Dogs Grain Free Junior Small and Mini Breeds 10 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Natures Protection Croccantini szczeniak junior mini biała ryba 10 kg NPS4 | 258 zł |
Nature's Protection White Small Dog JUNIOR 10 kg White Dogs Grain Free White Fish Junior Small Breeds KOMPLETNA KARMA BEZ ZBÓŻ DLA ROSNĄCYCH PSÓW MAŁYCH RAS O BIAŁYM UMASZCZENIU Dla szczeniąt od 3-12 miesięcy. Problem łzawienia oczu może dotyczyć szczeniąt już od pierwszych chwil życia. Dlatego karma dla szczeniąt białych ras przeznaczona jest do walki z rdzawymi zaciekami już od najmł... więcejodszego wieku. Czym ten produkt różni się od karmy dla dorosłych, białych psów? – przede wszystkim różni się zawartością białka, witamin i minerałów, które zapewniają odpowiedni poziom energii i wzmacniają ciało rosnącego psa. Ta karma zapewnia prawidłowe przyrosty masy, nadaje się także dla lepszego odżywienia psów przed wystawami oraz dla suk karmiących. Często zdarza się także, że trudno znaleźć odpowiednią karmę dla szczeniąt cierpiących na alergie, nietolerancje pokarmowe i problemy trawienne. White Dogs Junior cechuje się doskonałą strawnością i jest idealna dla szczeniąt o delikatnym układzie trawiennym. – Unikalna formuła dla szczeniąt, która pomaga w zapobieganiu rdzawym zaciekom, powodującym odbarwienie włosów wokół oczu, łap i pyszczka. – Karma została zaprojektowana, aby utrzymywać prawidłową, transparentną kompozycję łez i śliny, dzięki czemu na białej sierści nie tworzą się plamy. – Formuła bezzbożowa - odpowiednia dla psów z wrażliwym układem pokarmowym oraz skłonnościami do alergii. Składniki zostały tak dobrane, aby nie obciążać przewodu pokarmowego. – Głównym, bardzo łatwostrawnym źródłem białka są najlepszej jakości białe ryby (dorsz, witlinek i czarniak), które są znane ze względu na swoje właściwości hipoalergiczne. – Z krylem antarktycznym - 100% zrównoważonym źródłem kwasów Omega-3 i Omega-6. – Naturalne antyoksydanty - wit. E i ekstrakt z nagietka pomagają w naturalny sposób chronić komórki przed negatywnym wpływem wolnych rodników. – Karma zawiera wyłącznie składniki najwyższej jakości. – Skład wzbogacony o Microzeogen, który pomaga usuwać toksyny z organizmu oraz zwiększa przyswajalność witamin i składników odżywczych. WYNIKI BADAŃ NAD SMAKOWITOŚCIĄ KARMY I TRAWIENIEM: 96% psów biorących udział w badaniu wykazywało odpowiednie trawienie – po zbadaniu strawn... Erli.plZłóż skargę | 249 zł |
Natures Protection Superior Care White Dogs Junior 10KgProblem łzawienia oczu może dotyczyć szczeniąt już od pierwszych chwil życia. Dlatego karma dla szczeniąt białych ras przeznaczona jest do walki z rdzawymi z... EmpikZłóż skargę | 244 zł |
Natures Protection White Small Junior Fish 10kg Natures Protection White Small Junior Fish 10kg Natures Protection White Dogs Small Junior White Fish 10kg Natures Protection White Dogs Small Junior White Fish to pełnowartościow Erli.plZłóż skargę | 244 zł |
Seria Natures Protection Superior Care White DogsPorównaj w tabeli →
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba, ziemniaki, bataty, groch, tłuszcz, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, len, klasa: super premium
od 244 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba, ziemniaki, bataty, groch, tłuszcz, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 270 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba, ziemniaki, bataty, groch, tłuszcz, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
od 279 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 10 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: uszy królika 45%, uszy kaczki 45,8%, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów 35%, ziemniaki, groszek, tłuszcz drobiowy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, przekąski, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka 44,5%, serca królika 25%, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 13 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, buraki, olej, klasa: super premium
od 8 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, hipoalergiczna, v sostave: ryba 50,8%, uszy królika 38%, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, v sostave: ryż, tłuszcz drobiowy, jęczmień, jagnięcina, olej, siemię lniane, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryba biała 41%, ziemniaki, bataty, groszek, tłuszcz, mączka z kryla, klasa: super premium
od 187 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów 35%, ryż 26%, jęczmień, białko ziemniaczane, tłuszcz drobiowy, klasa: super premium
od 458 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, len, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: biała ryba 41%, ryż 26%, jęczmień, tłuszcz drobiowy, groszek, mączka rybna, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: biała ryba 42%, ryż 26%, jęczmień, tłuszcz drobiowy, groszek, mączka rybna, klasa: super premium
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, dla psów o białej sierści, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, bataty, tłuszcz, groch, mąka, wysłodki buraczane, olej, klasa: super premium
Modyfikacje Natures Protection White Dogs Grain Free Junior Small and Mini Breeds
Ceny na Natures Protection White Dogs Grain Free Junior Small and Mini Breeds |
---|---|---|---|---|
Natures Protection White Dogs Grain Free Junior Small and Mini Breeds 1.5 kg | od 49 zł | 5 oferty | ||
Natures Protection White Dogs Grain Free Junior Small and Mini Breeds 10 kg | od 244 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 170 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wołowina, warzywa, jagnięcina, jajka, dzik, jagody, klasa: super premium
od 255 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, klasa: super premium
od 157 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 35%, ziemniaki 28%, białko z łososia 15%, klasa: super premium
od 245 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso z kurczaka, ziemniaki, białko, tłuszcz, dzikie jagody, zioła, olej, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 249 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: śledzie, jagnięcina, mięso rybne, wątróbka wieprzowa, warzywa, tłuszcz, jabłka, masło, klasa: super premium
od 253 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz, kiełki kukurydzy, ziemniaki, ryby, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, do zębów, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: drób (50%), ryż, zboża, ryby, warzywa, owoce, jajka, klasa: super premium
od 231 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: białko drobiowe 35%, ryż, kukurydza, tłuszcz, nasiona lnu, pulpa buraczana, klasa: super premium