Grill Napoleon TravelQ Pro 285X (PRO285X-BK)
Zdjęcia 40 |
Napoleon TravelQ Pro 285X |
|
Grill składa się do kompaktowych rozmiarów do transportu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Napoleon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Napoleon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Napoleon TravelQ Pro 285X
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill przenośny gazowy Napoleon TravelQ PRO285X z wózkiem --- OFICJALNY SK | 1 999 zł |
Przenośny Grill Gazowy Napoleon TravelQ PRO285X z wózkiem nożycowym | 1 999 zł |
Napoleon TravelQ PRO285X | 1 999 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →