Opona letnia Nankang SP-7 305/45 R22 118V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang SP-7 305/45 R22 118V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang SP-7 305/45 R22 118V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang Utility SP-7 (305/45 R22 118V) JB619 | 939 zł |
Nankang Utility SP-7 ( 305/45 R22 118V XL ) JB619 | 1 109 zł |
Nankang Utility SP-7 ( 305/45 R22 118V XL ) | 1 123 zł |
Wideo recenzje
Polecamy