Opona całoroczna Nankang AW-6 235/50 R18 101Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang AW-6 235/50 R18 101Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang AW-6 235/50 R18 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang AW-6 XL - 235/50R18 101Y - opony całoroczne | 583 zł |
Nankang Cross Seasons AW-6 ( 235/50 ZR18 101Y XL ) JD485 | 541 zł |
Nankang Cross Seasons AW-6 ( 235/50 ZR18 101Y XL ) | 547 zł |
Nankang Cross Seasons AW-6 (235/50 R18 101Y) JD485 | 484 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →