Klawiatura
MSI Vigor GK41
Wideo 1Zdjęcia 5 |
MSI Vigor GK41 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI Vigor GK41
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Vigor GK41 mechaniczna klawiatura do gier - Kailh Red Switches liniowa | 545 zł |
MSI Klawiatura Vigor GK41 LR US UKMSIRGP0000011 | 259 zł |
MSI Vigor GK41 LR US KL-G-MSI-022 | 259 zł |
MSI Klawiatura Vigor GK41 LR US 119405 | 259 zł |
MSI Vigor GK41 LR Kailh Red US Czarny | 200 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →