Monitor MSI Summit MS321UP 32 " czarny
Wideo 6Zdjęcia 10 |
MSI Summit MS321UP 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI Summit MS321UP 32 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor MSI Summit MS321UP 32" 3840x2160px IPS 4 ms | 3 599 zł |
Monitor MSI Summit MS321UP 32" 3840x2160px IPS 4 ms | 3 999 zł |
MSI Monitor 31.5 cali Summit MS321UP Flat/LED/UHD/NonTouch/60Hz/czarny | 4 346 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →