Płyta główna MSI B350M PRO-VDH
Wideo 5Zdjęcia 5 | Produkt jest niedostępny 337 zł Socket: AMD AM4; Format: micro-ATX; Wymiary (mm): 244x244; Chipset: AMD B350; DDR4 (liczba banków): 4; Rodzaj obsługiwanej pamięci: DIMM; Częstotliwość pamięci RAM (MHz): 3200; Maks. wielkość pamięci (GB): 64; SATA 3: 4; Złącze M.2: 1; Obsługa PCI Express: 3.0; Stalowe złącza PCI-E; HDMI dodaj do listymoje listy |
MSI B350M PRO-VDH
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:AMD AM4
Chipset:AMD B350
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:3200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Seria MSI PRO (do domu/biura)Porównaj w tabeli →
od 444 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 449 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 249 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 527 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 590 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 289 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3866 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 215 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 676 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 549 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 715 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 323 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 760 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 389 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 128 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 306 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 370 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel B560, 2 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 629 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
MSI ProSeries AMD Ryzen B350 DDR4 VR Ready HDMI USB 3 Micro-ATX Motherboard (B350M Pro-VDH) Unboxing
8 czerwca 20181 376 przegląd
MSI B350M PRO VDH BIOS Update VLOG & HOW TO Without An AM4 BOOT KIT
7 kwietnia 201844 724 przegląd
Budget Value Ryzen Motherboard :: MSi B350M Pro-VDH Micro ATX :: Unboxing & Overview
7 lutego 201832 319 przegląd
MSI B350M PRO VDH AM4 - LED Effect & Features quick overview
16 października 201740 862 przegląd
MSI B350M PRO VDH with Phantek RGB LED strip | Mystic light function
9 grudnia 20178 579 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 783 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia