Śpiwór Mountain Hardwear Lamina Eco AF 15F/-9C Short
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Mountain Hardwear Lamina Eco AF 15F/-9C Short |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mountain Hardwear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mountain Hardwear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Mountain Hardwear Lamina Eco AF 15F/-9C Short
Ceny na Mountain Hardwear Lamina Eco AF 15F/-9C Short |
---|---|---|---|---|
Mountain Hardwear Lamina Eco AF 15F/-9C Short | od 1 033 zł | 1 oferta | ||
Mountain Hardwear Lamina Eco AF 15F/-9C Reg | od 769 zł | 3 oferty | ||
Mountain Hardwear Lamina Eco AF 15F/-9C Long | od 1 085 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →