Czajnik elektryczny Morphy Richards Equip 102784 beżowy
Zdjęcia 7 |
Morphy Richards Equip 102784 2022 rokEquip |
|
Obrotowa podstawa 360 stopni ze zwijaczem kabla.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Morphy Richards Equip 102784
Ceny na Morphy Richards Equip 102784 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Equip 102784 beżowy | od 325 zł | 1 oferta | ||
Morphy Richards Equip 102783 czarny | od 110 zł | 1 oferta | ||
Morphy Richards Equip 102786 stal nierdzewna | od 100 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →