Mikser planetarny Morphy Richards 400520 stal nierdzewna
Wideo 2Zdjęcia 21 |
Morphy Richards 400520 stal nierdzewna 2022 rokpodwójny hak |
|
Morphy Richards nazywa swój wynalazek rewolucją w świecie mikserów stojących i ma na celu uwolnienie użytkowników od głównych problemów związanych z użytkowaniem tego typu urządzeń. To także mikser stojący, tylko z całkowicie zmienioną konstrukcją w duchu minimalizmu: jednostka silnikowa znajduje się pod misą, a nie odwrotnie. Dzięki temu urządzenie zajmuje znacznie mniej miejsca w kuchni, choć wyposażone jest w dość pojemną 4-litrową miskę.
Dzięki takiemu ustawieniu misy można łatwo kontrolować proces i dodawać składniki w razie potrzeby, bez zatrzymywania miksera. Odpowiada za to przeźroczysta pokrywa z otworem, która dodatkowo zapobiega rozpryskiwaniu zawartości. Przemyślana jest również zasada działania Morphy Richards 400520. W zestawie znajdują się podwójne dysze, które działają w tandemie i obracają się nie tylko wokół własnej osi, ale także wokół misy.
Dodatkowo wspomagają je wbudowane skrobaki, które zbierają mieszankę ze ścianek i kierują ją do dysz, aby mieszanie było jak najszybsze i wydajne. Do miksera dołączone są trzy podwójne nasadki: trzepaczki, trzepaczki do mieszania i haki do ciasta. Użytkownicy docenią również obecność pojemnika do przechowywania wszystkich akcesoriów. Pasuje do głównej miski, oszczędzając jeszcze więcej miejsca i pomaga uniknąć zgubienia przystawek. Moc 650 W i 6 trybów prędkości pozwalają na pracę z mieszankami o dowolnej gęstości i złożoności - od białek i śmietany po ciasto drożdżowe. Dodatkowym plusem będzie wbudowany cyfrowy timer, który będzie śledził czas i zatrzymywał obrót dysz po jego upływie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Kup Morphy Richards 400520 stal nierdzewna
Morphy Richards 400520EE Mixstar robot kuchenny mikser stojący 630 4 litry | 1 122 zł |
Morphy Richards Mixstar 650W | 730 zł |
MORPHY RICHARDS Robot Kuchenny Mixstar 400520 | 719 zł |
Robot Kuchenny MIXSTAR - Morphy Richards | 999 zł |
Morphy Richards Mixstar 650W | 730 zł |