Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS
Wideo 25Zdjęcia 14 |
Stylowy i wielofunkcyjny inteligentny zegarek z zabezpieczoną obudową, obsługą płatności zbliżeniowych, a także dobrą autonomią. Model jest prezentowany na rynku pod koniec 2021 roku i plasowany jest przez producenta w górnym segmencie średniej półki cenowej. Pierwszą rzeczą wartą odnotowania jest zastosowanie unikalnego wyświetlacza składającego się z dwóch warstw – wysokiej jakości AMOLED oraz energooszczędnego FSTN.
Domyślnie drugi wyświetlacz jest zawsze włączony, gdy zegarek jest w trybie uśpienia, co zapewnia znaczną oszczędność baterii. Jednak tę funkcję można wyłączyć, aktywując znajomy Allways on Display. Model wyróżnia się również klasyczną konstrukcją stalowej koperty, która przeniosła się z zegarków mechanicznych. Jednocześnie samo etui może pochwalić się doskonałą ochroną – IP68, MIL-STD-810 i Gorilla Glass 3, czyli urządzenie nie boi się wody, upadków czy wstrząsów.
Jeśli chodzi o funkcjonalność, to jest ona dość standardowa: wszystkie powiadomienia i połączenia, pulsometr, poziom tlenu we krwi, śledzenie snu i stresu, liczenie kroków i kalorii itp. Dostępna jest funkcja pomiaru poziomu hałasu otoczenia , wbudowany odtwarzacz i płatności zbliżeniowe Google Pay . Jeśli chodzi o autonomię - do 3 dni w trybie normalnym i do 24 dni w trybie Essential.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mobvoi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mobvoi.
Kup Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS
Wszystkie ceny 13 →Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS | 1 003 zł |
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS 48mm GPS Czarny | 879 zł |
Smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS Czarny (WH12018) | 758 zł |
TICWATCH PRO 3 ULTRA GPS TICWATCH PRO 3 ULTRA GPS | 1 499 zł |
Smartwatch Mobvoi Ticwatch Pro 3 Ultra Gps (Shadow Black) | 769 zł |
Inteligentny zegarek z niezwykłym podwójnym wyświetlaczem
TicWatch Pro 3 Ultra to flagowy wytrzymały smartwatch chińskiej marki Mobvoi, wyposażony w odporną na wstrząsy konstrukcję, Wear OS, ramkę w stylu chronografu i niezwykły wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala. Składa się z dwóch warstw: na dole znajduje się kolorowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454x454 pikseli, nad nim wisi energooszczędny, monochromatyczny ekran FSTN, który wyświetla podstawowe informacje, gdy zegarek jest w trybie uśpienia, a ekran główny jest wyłączony wyłączony. Jest to tak zwany tryb zasadniczy, w którym główne funkcje systemu operacyjnego stają się niedostępne, ale żywotność baterii wzrasta z 3 do 45 dni. Alternatywnie dostępna jest bardziej znana funkcja Always on Display.
Wear OS, usługi Google i popularne aplikacje na Androida
Zegarek działa pod kontrolą Wear OS, który znacznie rozszerza możliwości użycia w porównaniu z niestandardowymi systemami operacyjnymi. W szczególności użytkownik ma dostęp do znanych usług Google, popularnych aplikacji z biblioteki Androida oraz możliwość korzystania z systemu płatności cyfrowych Google Pay/Wallet, który działa w połączeniu z chipem NFC. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi z głośnikiem zegarek może odbierać połączenia głosowe ze smartfona. Wbudowany mikrofon może być również używany do interakcji z asystentem głosowym. Koperta zegarka jest odporna na wodę, uderzenia i przypadkowe upadki, ponieważ zegarek oferuje wszechstronną ochronę, w tym IP68, MIL-STD-810 i Gorilla Glass.
20 rodzajów treningów i osobna aplikacja do ćwiczeń oddechowych
Poza designem i zaawansowaną funkcjonalnością, zegarek pomaga śledzić treningi i monitorować wydolność fizyczną organizmu. Gadżet może w szczególności mierzyć puls i poziom tlenu we krwi, liczyć wykonane kroki i spalone kalorie, a także rejestrować wzrosty poziomu stresu i monitorować jakość snu. Jak widać, zestawienie jest dość standardowe, nie ma tu żadnych nietypowych sensorów. Fani aktywnego stylu życia docenią barometr, wysokościomierz i moduł GPS z obsługą Galileo na pokładzie. Jeśli chodzi o aktywność sportową, zegarek obsługuje ponad 100 trybów treningowych, mają też osobną aplikację do ćwiczeń oddechowych. Na tle wszystkich zalet nie do końca przypadło nam do gustu dalekie od najwygodniejsze sterowanie zegarem i skromna kolekcja tarcz w markowej aplikacji.
- Tryb inteligentny - używany jest wyświetlacz AMOLED, dostępne są wszystkie funkcje Wear OS. Autonomia - 24 godziny.
- Tryb Essential - używany jest wyświetlacz FSTN, funkcjonalność jest ograniczona. Autonomia - 720 godzin w trybie czuwania.
- Tryb hybrydowy – aktywny jest wyświetlacz FSTN, w którym wyświetlana jest data i godzina. Za naciśnięciem przycisku aktywowany jest w pełni funkcjonalny wyświetlacz AMOLED. Autonomia - od 72 do 120 godzin.
Modyfikacje Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra
Ceny na Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra |
---|---|---|---|---|
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS | od 758 zł | 13 oferty | ||
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra | od 999 zł | 11 oferty |