Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra
Wideo 25Zdjęcia 14 |
Zaawansowany i wyjątkowy smartwatch w swoim rodzaju, który wyróżnia się przede wszystkim specjalnym podwójnym ekranem - wyświetlaczem AMOLED i FSTN. W trybie AMOLED urządzenie pełni funkcje klasycznego inteligentnego gadżetu do noszenia, zapewniając możliwość nadawania powiadomień z podłączonego smartfona, wdrażania funkcji fitness itp. Tryb FSTN jest aktywowany, aby zmaksymalizować autonomię gadżetu, w którym użytkownik może nadal używać urządzenia jako zwykłego zegarka, bez systemu operacyjnego z funkcją Wear.
Kolejną ważną cechą modelu jest obsługa e-SIM, dzięki której można wykonywać połączenia wychodzące z urządzenia nawet bez parowania go ze smartfonem. Ogólnie rzecz biorąc, smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala i rozdzielczości 454x454 px. Po sparowaniu ze smartfonem użytkownika zapewniają powiadomienia o przychodzących wiadomościach/połączeniach, obsługują możliwość sterowania głosowego Asystentem Google.
Wbudowane czujniki pozwalają zegarkowi mierzyć tętno użytkownika, monitorować poziom tlenu we krwi i poziom stresu, śledzić fazy snu i wykonywać klasyczne funkcje fitness, takie jak liczenie przebytej odległości, wykonanych kroków, spalonych kalorii itp. Chip NFC umożliwia płatności zbliżeniowe Google. Zwróć również uwagę na fakt, że urządzenie jest ubrane w całkowicie chronioną stalową obudowę, która spełnia normy IP68 i MIL-STD-810.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mobvoi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mobvoi.
Kup Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra
Wszystkie ceny 11 →Ticwatch Smartwatch Pro 3 Ultra 4G WH11013 LTE z Vodafone OneNumber i Oran | 999 zł |
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE (Shadow Black) | 1 029 zł |
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE (czarny) | 1 019 zł |
Smartwatch TicWatch Pro 3 Ultra LTE Czarno-brązowy (WH11013U) | 1 018 zł |
Smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE (Shadow Black) | 1 085 zł |
Modyfikacje Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra
Ceny na Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra |
---|---|---|---|---|
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS | od 758 zł | 13 oferty | ||
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra | od 999 zł | 11 oferty |