Mobvoi TicWatch Pro 5
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Piąta generacja smartwatchy TicWatch marki Mobvoi to średniobudżetowe rozwiązanie oparte na Wear OS 3.0. Urządzenie posiada okrągłą tarczę, która jest chroniona szkłem Gorilla Glass. Obudowa wykonana jest z aluminium i spełnia wojskowy standard ochrony MIL-STD-810H (jednocześnie wodoodporność wynosi 5 ATM, co umożliwia m.in. pływanie w basenie – dostępny jest odpowiedni tryb fitness) .
Model napędza 4-rdzeniowy procesor Snapdragon W5+ Gen 1 o częstotliwości taktowania 1700 Hz, który zapewnia 2-krotny wzrost wydajności w porównaniu do rozwiązania poprzedniej generacji. Do tego dochodzi 2 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. Inteligentny zegarek Mobvoi TicWatch Pro 5 obsługuje odbieranie połączeń Bluetooth (posiada mikrofon i głośnik), posiada wbudowany odtwarzacz audio, Wi-Fi 4 do bezprzewodowego przesyłania danych oraz NFC do płatności zbliżeniowych Portfelem Google.
Fani sportu będą zadowoleni z obecności 100 trybów fitness, własnego modułu GPS z mapami i możliwością śledzenia trasy. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja określania czasu regeneracji użytkownika po wysiłku fizycznym (ocena gotowości do nowych treningów). Do interakcji oferowany jest 1,43-calowy ekran dotykowy z matrycą AMOLED i obrotową koronką z haptycznym sprzężeniem zwrotnym. Autonomia deklarowana jest na 3 dni, za co odpowiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 628 mAh, natomiast w zaledwie pół godziny można go naładować do 65%.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mobvoi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mobvoi.
Kup Mobvoi TicWatch Pro 5
Wszystkie ceny 50 →Mobvoi TicWatch Pro 5 GPS Sandstone | 1 599 zł |
Smartwatch TICWATCH Mobvoi Pro 5 GPS Elite Edition Czarny | 1 264 zł |
Mobvoi Smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 5 GPS | 1 530 zł |
Smartwatch TICWATCH Mobvoi Pro 5 GPS Elite Edition Czarny | 1 264 zł |
TicWatch Smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 5 GPS (Beżowy) | 1 353 zł |