Opona rowerowa Mitas Flash V66 Classic 28x1.75x2
Mitas Flash V66 Classic 28x1.75x2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Mitas Flash V66 Classic 28x1.75x2
Ceny na Mitas Flash V66 Classic 28x1.75x2 |
---|---|---|---|---|
Mitas Flash V66 Classic APS+RS 26x1.75x2 | od 62 zł | 4 oferty | ||
Mitas Flash V66 Classic LW+ST+RS 700x40C | od 81 zł | 5 oferty | ||
Mitas Flash V66 Classic APS+RS 700x40C | od 64 zł | 4 oferty | ||
Mitas Flash V66 Classic 700x40C | od 39 zł | 1 oferta |