Kolumny głośnikowe Mission Lx-5
Zdjęcia 8 |
Mission Lx-5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mission 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mission.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mission Lx-5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mission LX-5 MKII (orzech) | 1 740 zł |
Mission LX-5 - orzech | 2 499 zł |
Mission LX-5 - biały | 2 000 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →