Opona całoroczna Minerva AS Master 205/55 R16 91V
Wideo 5Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Minerva AS Master 205/55 R16 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Minerva 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Minerva.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Minerva AS Master 205/55 R16 91V
Ceny na Minerva AS Master 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Minerva AS Master 205/55 R16 91H | od 385 zł | 1 oferta | ||
Minerva AS Master 205/55 R16 91V | od 384 zł | 1 oferta | ||
Minerva AS Master 205/55 R16 94V | od 401 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →