Szlifierka Milwaukee AGV 15-125 XC (4933428120)
Zdjęcia 4 |
Milwaukee AGV 15-125 XC bez regulacja obrotów regulacja obrotów |
|
AGV 15-125 XC bez wstępnego ustawienia obrotów i AGV 15-125 XE z wstępnym ustawieniem obrotów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee AGV 15-125 XC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amoladora 1550 W - Diám Disco 125 mm FIXTEC AVS - Autobalancer Elect const | 1 085 zł |
Szlifierka Milwaukee MILWAUKEE SZLIFIERKA KĄTOWA 125mm 1550W AGV15-125 XC | 1 143 zł |
AGV15-125XC Szlifierka kątowa o mocy 1550W MILWAUKEE AGV 15-125 XC ,nr. 49 | 1 294 zł |
Szlifierka kątowa MILWAUKEE agv15-125 xc, 125 mm 4933428120 | 1 456 zł |
Szlifierka kątowa Milwaukee AGV 15-125 XC 125mm 1550W 4933428127 | 1 635 zł |
Modyfikacje Milwaukee AGV 15-125 XC
Ceny na Milwaukee AGV 15-125 XC |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 15-125 XC | od 1 085 zł | 5 oferty | ||
Milwaukee AGV 15-125 XE | od 1 321 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →