Болгарка Milwaukee M12 FDGA-0 (4933471438)
Відео 1Фото 5 |
Milwaukee M12 FDGA-0 акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 4 Агод |
|
Модель M12 FCOT-0 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою і кейса, а в комплекті моделі M12 FCOT-422x два акумулятора (4 Агод, 2 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 FDGA-0
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
M12 FDGA-0 Trzpieniowa akumulatorowa szlifierka kątowa Milwaukee | 987 zł |
Szlifierka kątowa akumulatorowa Milwaukee M12 FDGA-0 12V 4933471438 | 1 143 zł |
SZLIFIERKA TRZPIENIOWA KĄTOWA M12FDGA / BEZ AKU | 885 zł |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 FDGA-0
Ціни на Milwaukee M12 FDGA-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FDGA-0 | від 885 zł | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 FDGA-422B | від 1 541 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →