Болгарка Milwaukee AGV 15-125 XE (4933428127)
Фото 4 |
Milwaukee AGV 15-125 XE без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель AGV 15-125 XC без налаштування числа обертів, а в моделі AGV 15-125 XE є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee AGV 15-125 XE
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amoladora 1550 W - Diám Disco 125 mm FIXTEC AVS - balans samochodowy elekt | 1 390 zł |
Szlifierka Milwaukee AGV 15-125 XE | 1 207 zł |
AGV15-125XE Szlifierka kątowa o mocy 1550W MILWAUKEE AGV 15 125 XE , nr. 4 | 1 321 zł |
Szlifierka kątowa MILWAUKEE agv15-125 xe, 125 mm 4933428127 | 1 424 zł |
Модификації Milwaukee AGV 15-125 XE
Ціни на Milwaukee AGV 15-125 XE |
---|---|---|---|---|
Milwaukee AGV 15-125 XC | від 1 082 zł | 5 пропозицій | ||
Milwaukee AGV 15-125 XE | від 1 207 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →