Okap Miele DA 6096W OBSW
Miele DA 6096W OBSW |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele DA 6096W OBSW
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap MIELE DA 6096 W Srebrno/Czarny | 5 759 zł |
Okap MIELE DA 6096 W Srebrno/Czarny DA 6096 W BLACK WING | 5 759 zł |
Okap MIELE DA 6096 W Black Wing 9945000 Raty 0! - (22) 877 77 77 Indywidua | 5 759 zł |
Okap MIELE DA 6096 W Black Wing 9945000 Raty 0! - (22) 877 77 77 Indywidua | 5 759 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →