Ekspres do kawy Miele CM 7550
Zdjęcia 10 |
Miele CM 7550 |
|
Oświetlenie kubków. CupSensor rozpoznaje wysokość filiżanki i zatrzymuje dyszę kawy we właściwej pozycji. Możliwość programowania profili użytkowników.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele CM 7550
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres MIELE CM 7550 Biały | 9 000 zł |
Ekspres MIELE CM 7550 Biały CM 7550 BRILANTWHITE | 9 000 zł |
Miele CM 7550 | 9 000 zł |
Ekspres ciśnieniowy MIELE CM 7550 11025210 LotusWhite Raty 0! - (22) 877 7 | 12 999 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →