Ekspres do kawy Miele CM 5510 Silence (29551004RU)
Zdjęcia 15 |
Miele CM 5510 Silence |
|
Wysokiej jakości automatyczny ekspres do kawy dla gospodarstw domowych niemieckiej marki premium. Przeznaczony do przygotowywania espresso oraz szerokiej gamy napojów na jego bazie. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony dla wymagających użytkowników, którzy wybierają niezawodne sprzęty AGD od zaufanych europejskich producentów. Model ten jest w stanie automatycznie przeprowadzić wszystkie etapy przygotowania kawy (mielenie, prasowanie, podgrzewanie wody i parzenie), dając użytkownikowi gotowy aromatyczny napój.
Wyposażony we wbudowany młynek do kawy i dwa pojemniki na kawę. Pierwszy pojemnik o pojemności 200 g wypełniony jest ziarnami, a do drugiego można napełnić kawę wstępnie mieloną innego rodzaju. Ekspres do kawy Miele CM 5510 ROPF jest wyposażony w automatyczny spieniacz do mleka i może samodzielnie przygotowywać wszystkie popularne napoje kawowe, kawowe i mleczne - od jasnego orzeźwiającego ristretto (20 ml), espresso lub lungo (240 ml) po kawę cappuccino lub latte.
Istnieje osobny tryb podgrzewania mleka i dostarczania gorącej wody do zaparzania herbaty lub preparatów ziołowych. Wspierana jest kontrola stopnia zmielenia ziaren, regulacja mocy, objętości i temperatury gotowego napoju. Imponująca moc przepływającego termobloku (1500 W) i optymalne ciśnienie pompy sprawiają, że proces gotowania jest szybki, a ekstrakcja substancji aromatycznych z mielenia ziaren kawy jest kompletna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Kup Miele CM 5510 Silence
Wszystkie ceny 17 →Ekspres ciśnieniowy Miele CM 5510 Silence Rose Gold - miedziany | 3 999 zł |
Miele Silence CM 5510 RoseGold | 3 899 zł |
Ekspres MIELE Silence CM 5510 Miedziany | 3 899 zł |
Ekspres MIELE Silence CM 5510 Miedziany | 3 899 zł |