Microsoft Xbox Wireless Headset
Wideo 25Zdjęcia 11 |
Microsoft Xbox Wireless Headset 2021 rok |
|
Stylowe, wygodne w noszeniu i wysokiej jakości słuchawki zaprojektowane specjalnie dla konsoli do gier Microsoft Xbox. Przed nami pełnowymiarowe słuchawki Over-Ear, które całkowicie zakrywają uszy użytkownika zapewniając lepszą izolację szumów i pozwalając w pełni zanurzyć się w atmosferze gier. Wyściełany pałąk jest regulowany dla maksymalnego komfortu. Nauszniki z ekoskóry zapewniają miękki chwyt.
Za reprodukcję dźwięku odpowiadają 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne. Producent zaimplementował obsługę technologii Dolby Atmos i DTS Headphone:X, ale tylko w połączeniu z markowymi konsolami do gier firmy Microsoft. Konstrukcja modelu przewiduje składany mikrofon na elastycznym ramieniu, który jest niezbędny do komunikowania się z kolegami z drużyny w grach wieloosobowych.
Sam mikrofon nie jest wymienny, ale można go wyłączyć za pomocą specjalnego przycisku na słuchawkach. Na uwagę zasługuje sposób realizacji regulacji głośności i miksera czatu – poprzez przekręcenie dużych pokręteł na misach. Do połączenia z dekoderem wykorzystywany jest klasyczny protokół bezprzewodowy Bluetooth v 4.2, dzięki czemu słuchawki mogą być swobodnie używane z prawie każdym innym źródłem sygnału. Wbudowane akumulatory zapewniają do 15 godzin pracy na bateriach, a do pełnego naładowania będą wymagały tylko 3 h. Zauważamy również, że słuchawki ważą 312 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Kup Microsoft Xbox Wireless Headset
Wszystkie ceny 10 →MICROSOFT Zestaw słuchawkowy MICROSOFT TLL-00002 Bezprzewodowy zestaw dla | 399 zł |
Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo | 500 zł |
Microsoft Xbox Series Stereo Headset Bezprzewodowy | 399 zł |
Słuchawki Microsoft TLL-00002 Czarne | 399 zł |